O nás

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA

Fotbalová akademie Radka Sňozíka vznikla na základě myšlenky vychovávat brankáře různých věkových kategorií a později je uplatnit v dospělém fotbale.
Akademie disponuje jako jediná v Evropě vlastním zázemím – plnohodnotné fotbalové hřiště, brankářská aréna, profesionální vybavení a pomůcky – odrazové stěny, reboundry, nafukovací panáci, střílecí stroj EUOROGOAL, který používají brankáři v nejprestižnějších evropských klubech a soutěžích.
Akademie funguje na denní bázi. Připravujeme tréninkové procesy pro kluby, ale i pro jednotlivce. Našimi klienty jsou kromě profesionálních i  amatérské kluby nižších výkonnostních úrovní. 

Mimo mládeže trénujeme také seniory – většinou působící v profesionálních klubech , nebo s profesionálními ambicemi.
V našem areálu pořádáme pravidelné letní, zimní a víkendové kempy, kde kromě brankářských probíhají i tréninky s profesionálními kondičními trenéry zaměřené mimo jiného i na koordinaci, specifickou rychlost, obratnost, posilovaní atd…
Celý projekt zastřešuje Radek Sňozík, který prošel českou nejvyšší soutěží v dresech 1.FK Příbram a hlavně jako kapitán  Bohemians  Praha 1905.

STAŇ SE PRVOLIGOVÝM BRANKÁŘEM!

Nejlepších výsledků dosáhneš jedině tehdy, když se budeš učit od těch nejlepších. Najdeš v nás nejen své trenéry, ale i přátele, kteří tě podpoří. Stačí jen chtít … a začít s námi trénovat.

ZAČÍT TRÉNOVAT

Partneři

Akce